Kaip padidinti penį namų sąlygomis?

Turbūt teko girdėti apie varpos operacijas, kurios vis labiau “plinta” Lietuvoje. Gali atrodyti gana drąsu, tačiau faktas, kad efektas yra. Visgi, operacija kai kuriems ne tik per brangi, tačiau dažnai ir gąsdinanti. Ypač, kai yra kur kas paprastesnių ir net natūralesnių varpos didinimo metodų.

Ekstenderiai

Bene pats geriausias, jau net laiko patikrintas metodas, yra ekstenderiai. Juos galite įsigyti čia: https://prezervatyvai.net/extenderiai. Kuo ilgiau bus dėvimas – tuo efektas bus geresnis. Pusės metų dėvėjimas, kasdien bent jau po 8 valandas gali padėti džiaugtis net iki 5 cm ilgesniu peniu. Svarbiausia – visam laikui, tiek ramybės, tiek erekcijos būsenoje atitinkamai.

Penio pompos

Dar vienas penio didinimo metodas yra specialios pompos. Nors jomis pasiektas efektas yra laikinas, visgi, dažnai tiek užtenka, kad pasitikėjimas būtų didesnis, o kartu ir malonumo – kur kas daugiau. Svarbiausia pirkti sertifikuotas pompas, kad išvengtumėte traumų.

Vaistai ir papildai

Galiausiai, sekso prekių parduotuvėse taip pat galima įsigyti medikamentų, kurie turėtų padėti tam kartui sustiprinti erekciją, tad penis vizualiai bus ilgesnis. Tokie papildai yra parduodami be recepto, dažniausiai poveikis matomas jau po vienos tabletės. Vėlgi, svarbiausia yra patikimos prekybos vietos, kad būtų galima džiaugtis ne tik norimu poveikiu, tačiau ir išvengti bet kokių galimų neigiamų pasekmių.

Scroll to Top