Plaukų slinkimo gydymas

4 plaukų slinkimo gydymo būdai

Plaukų slinkimas – dažna problema ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe. Šiuolaikiniai vyrai iš ties daug dėmesio skiria savo šukuosenoms, plaukams, tačiau kartais tiek pastangų neužtenka, todėl lieka vienintelė išeitis –  kreiptis pagalbos į gydytojus. Plaukų slinkimo gydymas atliekamas keliais būdais, kuris yra efektyviausias tai priklauso nuo žmogaus plaukų tipo ir netgi nuo žmogaus organizmo.

Plaukų slinkimo gydymas

1. Mezoterapija. Plaukų slinkimo gydymas atliekamas su mezoterapija, itin populiaria plaukų slinkimo ir gydymo terapija XXI amžiuje. Ši paslauga yra teikiama visiems žmonės, susiduriantiems su bet kokiomis problemomis, susijusiomis su plaukais. Mezoterapijoje naudojami įvairūs natūralūs ar dirbtiniai komponentai. Kokius komponentus gydytojas parinks žmogui, priklauso nuo problemos, kuri yra jį ištikusi. Plaukų slinkimo gydymui dažnai mikro įšvirkštimų metu yra suleidžiami vitaminai, mineralai, stabdantys plaukų slinkimo procesą. Mezoterapija vadinama pati efektyviausia priemone, gydančia plaukų slinkimą.

2. Produktai nuo slinkimo. Vaistinėse parduodami vaistai, šampūnai, kondicionieriai, kurie padeda nuo plaukų slinkimo. Daugeliui vyrų atrodo, kad šios priemonės yra skirtos tik moterims, todėl gėdijasi jas pirkti. Vis dėlto, pastebėjus plaukų slinkimą, reikia pamiršti įsisenėjusius stereotipus ir imtis bet kokių priemonių, padedančių nuo šio proceso. Prieš perkant produktus, geriausia yra pasikonsultuoti su gydytoju, kuris pasakytų ar jie padės ir kokius geriausia naudoti.

3. PRP injekcijos. Plaukų slinkimo gydymas PRP injekcijomis yra iš ties populiarus. Šių injekcijų metu naudojami iš paties kliento paimti trombocitai, kurie skatina plaukų augimo procesą. Tai natūralus gydymas, labai efektyvus ir tikrai saugus, todėl šį metodą pasirenka daugelis žmonių.

4. Plaukų slinkimo gydymas skysto azoto procedūromis. Azotas sukelia šaltį, kuris teigiamai veikia kraujotaką. Suintensyvėjus kraujotakai, plaukų svogūnėliai gauna daugiau vitaminų ir kitų reikalingų medžiagų, todėl pats plaukas pradeda augti greičiau, yra sveikesnis. Po tokių procedūrų plaukai atsigauna, sustiprėja, o slinkimas sustoja.

Jeigu žmogus ilgai delsia gydyti plaukų slinkimą, galimas padarinys – visiškas nuplikimas. Taip pat reikia prisiminti, kad plaukai slenka ir dėl pablogėjusios sveikatos, sutrikusios skydliaukės veiklos, todėl pastebėjus plaukų slinkimą, geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, kuris nustatys tikrąją priežastį ir pradės efektyvų gydymą.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top