Ar elektroninės cigaretės kenkia aplinkiniams?

Nors rūkymas yra vienas iš tų dalykų, kuris kenkia jūsų sveikatai, nesunku pastebėti, kad dauguma žmonių yra linkę į tai numoti ranka ir vistiek renkasi šį veiksmą. Tiesa, kai kurie iš jų norėdami sumažinti rūkymo žalą savo sveikatai bei išvaizdai, renkasi elektronines cigaretes. Visgi, šis gaminys taip pat sukelia labai daug diskusijų ir klausimų, o vienas iš jų skamba taip: ar elektroninės cigaretės kenkia aplinkiniams? Verta pabrėžti, jog dauguma žmonių galvoja, kad, jei jie rūkys elektronines cigaretes, tai tokiu būdu tikrai nepakenks sau artimų ir brangių žmonių sveikatai. Tačiau specialistai skambina visais įmanomais varpais, norėdami pranešti, kad tai yra tik mitas – iš tiesų, jeigu jau rūkote elektronines cigaretes, tai turite žinoti, kad jūs kenkiate sau brangių bei artimųjų, arba tiesiog aplinkinių žmonių sveikatai. Viskas todėl kad rūkant šias cigaretes išsiskiria dūmai, kurių akimis negalima matyti, tad mums ima atrodyti, jog nieko blogo čia ir nėra. Tačiau būtent šiuose dūmuose yra labai daug žalingų medžiagų, kurios ir aplinkinių žmonių sveikatai daro didelį egiamą poveikį.

Taigi, verta pakalbėti apie šias medžiagas plačiau. Ko yra tuose dūmuose? Visų pirma,svarbu paskayti, kad būtent tuose dūmuose yra maždaug net 10 toksinių medžiagų. Jos teršia mūsų organizmą ir, jeigu nebus greitai iš jo pašalintos, tai gali netgi sukelti uždegiminius procesus. Tačiau ir tai – dar ne visos blogos naujienos, kurias galima pasakyti kalbant šia tema – šiuose dūmuose yra ir kancerogenų, būtent jie gali sukelti ypač rimtas ligas.
Taigi, būkite labai atsakingi ir ypač rimtai pagalvokite apie savo ir kitų žmonių sveikatą. Daugiau informacijos apie sveikatą ir kitis temomis, galima rasti
http://www.astramachinery.lt/sveikata-medicina/elektronines-cigaretes/.

Scroll to Top