Kaip kokybiškai praleisti naktį miegant?

Turbūt niekas nesiginčytų, kad geras miegas yra būtinas visiems nepriklausomai nuo amžiaus. Tiesa, šiais laikais, kai pasaulis sukasi greičiau nei mes spėjame – miego kokybė labai suprastėjo. Ne veltui rinkoje atsirado labai daug įvairiausių priemonių miego gerinimui. Ir kol vieni domisi aromaterapija, o kiti vaistais, tuo tarpu treti žino, kad svarbiausia – gera patalynė. Tuomet miegas bus saldus ir kokybiškas.

Patalynės komplektus galite įsigyti prekybos vietoje nostra.lt. Kokybiška, ilgaamžė ir stilinga patalynė užtikrins, kad miegas bus saldus tarsi ant debesų. Žinoma, geram miegui greta patalynės naudinga išbandyti ir kelis kitus metodus, kurie pripažįstami kaip padedantys pagerinti miego kokybę?

  • Pasikartosime, kad gera patalynė gali užtikrinti, kad miegas bus saldus kaip niekada. Taip pat svarbu gera pagalvė, kadangi mūsų miego pozicija gali nulemti miego kokybę. Daugelis žmonių miega per aukštai padėję galvą.
  • Prieš miegą visada labai rekomenduojama išvėdinti kambarį, kadangi per mažai deguonies gali daryti įtaką Jūsų miego kokybei. Nevenkite vėdinti net ir vėsiuoju metų laiku. Grynas ir šaltas oras labai teigiamai veikia žmogaus smegenis.
  • Taip pat siūlome bent jau valandą prieš miegą nežiūrėti TV, nenaršyti telefone ir nesinaudoti kitomis komunikacijos priemonėmis. Jau seniai įrodyta, kad tai blogina miego kokybę. Telefonus, planšetes ir kompiuteris taip pat siūlome laikyti toliau nuo lovos.
  • Geriausia iškart nusistatyti vieną konkretų laiką žadintuve, kada planuojate keltis. Daugelis linkęs užsisakyti net porą valandų kas dešimt minučių. Tuo laiku, kai vis suskamba žadintuvas – miegas tikrai būna nekokybiškas.
  • Pasistenkite nueiti miegoti kuo anksčiau. Sakoma, kad viena valanda iki 00 miego atitinka 2 valandas poilsio. Geriausia eiti miegoti apie 22 valandą ir keltis apie 6 val. Maždaug taip patenkinami žmogaus organizmo poreikiai.
  • Taip pat nepamirškite, kad 7-8 valandos miego yra labai rekomenduojamos kiekvienam žmogui. Taip, kartais pasitaiko dienų, kai miegame mažiau. Viskas gerai, tačiau nepamirškite, kad po prastos nakties kitos dienos miegas turi būti ilgesnis, kad atpirktų prarastas valandas.

Nostra.lt prekybos vietose rasite viską, ko reikia, kad Jūsų miegas būtų gilus tarsi vaikystėje. O geras miegas užtikrina ir puikią savijautą dienos metu.