Mineralų akmenys, gerinantys mūsų energiją

Tikėti ar netikėti magiška akmenų galia – kiekvieno žmogaus apsisprendimo reikalas. Vieniems tai atrodo turtingos žmogaus fantazijos sukurta iliuzija, kiti, tuo tarpu, šventai tiki iš gamtos gėrybių gaunamos energijos gydomosiomis galiomis. Gal tiesiog tereikia įsiklausyti,  ką apie tai sako šios srities specialistai ir akmenukų terapiją išbandę žmonės?

Pakalbinus ne vieną pašnekovą, tenka išgirsti pasakojimų, jog vieną dieną dėvimas kaklo papuošalas, sakykim,  su onikso pakabuku, leidžia skraidyti tarsi ant sparnų ir visi darbai rodos tirpsta rankose. Tuo tarpu, kitą dieną ar kitomis aplinkybėmis į papuošalą tiesiog nesinori žiūrėti. Astrominerologai patvirtina, jog kiekvienas mineralas turi savo stipriąsias puses, tad ir Jūsų fizinę bei psichologinę sveikatą gali veikti labai skirtingai. Kitaip sakant, tarp žmogaus organizmo ir mineralinio akmens vyksta plika akimi nematoma, bet stipriai juntama energijos ir iš gamtos siunčiamos informacijos apykaita. 

Tikriausiai pagalvojote: kam man tas akmenukas, jei aš nežinai kaip jis mane paveiks, galbūt net pakenks man? Neskubėkite. Saviveikla,  įsigyjant vienu ar kitu mineralu inkrustuotą papuošalą, išties neverta užsiimti. Juvelyrinių gaminių kūrėjai ne tik gamina originalius, akį traukiančius papuošalus, bet ir išsamiai išstudijuoja kiekvieno akmens energetines savybes. Jie Jums gali parinkti mineralą pagal tai, ko Jums šiuo metu labiausiai trūksta ir kurią psichologinės savijautos sritį norite pozityviai sustiprinti. 

Teko girdėti, jog tokių aksesuarų kūrėjai dažnai leidžia pačiam klientui išbandyti savo intuiciją. Kaip tai vyksta? Leidus žmogui pačiam išsirinkti akmenuką, dažnai jo ranka pati intuityviai siekia to mineralo, kuris šiuo metu jam reikalingiausias. Arba: kurį laiką rankoje palaikytas vienas ar kitas akmuo, leidžia pajusti jų teigiamą ar neigiamą galią. Tad norėdami daugiau sužinoti, kaip akmenys gali pagerinti mūsų energiją, apsilankykite minimaltouch.lt/ranku-darbo-papuosalai-su-akmenimis.