Nagų formos pasirinkimas priauginant nagus

Nagų forma gali ne tik pakeisti rankos įvaizdį, bet ir vizualiai pailginti, patrumpinti ar susiaurinti pirštus. Jei pirštai trumpi ir platūs ypač gražiai atrodo OVALIOS FORMOS nagai , jie pailgina ne tik pirštus, bet ir nagus. Ši forma tiks merginoms, kurios mėgsta ilgų nagų manikiūrą. UŽAPVALINTAIS KRAŠTAIS KVADRATO FORMOS nagai tinka moterims turinčioms trumpus pirštus, nestipriai užapvalinti kraštai sušvelnina kvadratą, bet formą išlaiko. KVADRATO FORMOS nagai- tai klasikinė forma, tinkanti merginoms jeigu turi ilgesnius pirštus. MIGDOLO FORMOS nagai- trumpi, elegantiški, mažiau lūžta nei kitos, tinka dirbti ten, kur ilgi nagai nepageidaujami, ši forma idealiai tinka merginoms jei jų pirštai itin ilgi ant plačios rankos. NUSMAILINTI NAGAI- ši forma tiks tiek ilgiems, tiek trumpiems nagams.

Nagų priauginimo procedūra

Nagų priauginimo priemonės – ypatingai aukštos kokybės, o priauginti nagai beveik nieko nesiskiria nuo tikrų nagų. Dirbtinų nagų  formavimas sudėtinga procedūra, tačiau rezultatas greitas ir akivaizdus. Yra kelios dirbtinių nagų rūšys: akrilo, gelio, šilko ir polygelio. Populiariausi yra gelio ir akrilo priauginami nagai. Akrilatai sukuria  patvarią, greitai džiūstančią plevelę. Akrilas formuojant nagus stingsta ore, o gelis stingsta tik UV arba LED spindulių poveikyje. Mankiūrininkas formuoja nagus, o įkišus nagus po UV ar LED lempą, gelis sustingsta. Šį pavasarį, pagal paskutines mados tendencijas rekomenduojama pasirinkti trumpesnius nagus: migdolo formos, kvadratinius, ovalius.

Gelinių nagų priemonių asortimentą sudaro: nuriebalinamasis skystis, apatinis gelio sluoksnis, gelis gali būti skystas, tirštas, skaidrus arba spalvotas, viršutinis gelio  sluoksnis, valomasis nagų skystis, teptukų valiklis, dirbtinių nagų tirpiklis. Nagų priauginimui dar prireiks tokia priemonių kaip poliruoklis, dildė ir dulkių šepetėlis.