Balti vokai

Medicininiai tyrimai baltuose vokuose

Ne kartą per gyvenimą žmonės turi darytis įvairius medicininius tyrimus, kurių metu yra tikrinama sveikata ir kiti su kūnu susiję dalykai. Dažniausiai tokie tyrimai atkeliauja baltuose vokuose daugeliui sukeldami nerimą dėl paslaptingo tyrimų laikymo. Vis dėlto, reikia paminėti, kad balti vokai anaiptol naudojami ne norint įbauginti, o tiesiog stengiantis dokumentus laikyti tvarkingai bei steriliai. Balti vokai gali būti gydymo įstaigos nusistatymo, kad visi tyrimai turi būti atnešami juose, politika. Tad tikriausiai daugeliui įdomu, kokie tyrimai gali būti atnešami baltuose vokuose?

Medicininiai tyrimai baltuose vokuose

  1. Genetiniai tyrimai – atliekama tais atvejais, kai norima sužinoti įvairius genetinius susirgimus ir ar šie susirgimai tikrai yra genetiniai. Dažnai norėdami išvengti genetinių ligų, tėvai prieš laukdamiesi kūdikio, atlieka genetinius tyrimus, kurie nustato ką gali paveldėti jų būsimas vaikas.
  2. Kraujo tyrimai – kraujo tryimas atliekamas reguliariai kas porą metų. Taip pat kraujo tyrimai atliekami tais atvejais, kai norima išsiaiškinti negalavimo priežastis. Atlikus šį tyrimą galima sužinoti daug svarbių ir galbūt žmogui netikėtų dalykų. Atlikus kraujo tyrimus gydytojas gali pasakyti ar mūsų organizmui pilnai užtenka dabartinio kraujo kiekio, taip pat ar žmogus neserga kokia nors liga, pavyzdžiui, mažakraujyste, ar organizmas nesinešioja kenkiančių bakterijų ir virusų. Kraujo tyrimai tikrai gali ateiti baltame voke, tačiau dažniausiai šis vokas yra pristatomas gydytojui, kuris paaiškina kas buvo rasta kraujyje.
  3. Šlapimo tyrimai – labai svarbūs ir būtini tyrimai, kuriuos atlikus įmanoma nustatyti įvairius žmogų kamuojančius negalavimus bei pamatyti ligas: cholesterolį, esantį kraujyje, sužinoti koks pas žmogų yra hemoglobino kiekis ir pan. Šlapimo tyrimas yra atliekamas pirmasis, norint nustatyti, ar žmogus neserga kokiomis nors inkstų ligomis, kurias būtina kuo skubiau gydyti.
  4. Nėštumo tyrimai – šie tyrimai atliekami tais atvejais, kai norima sužinoti ar moteris nesilaukia kūdikio. Nėštumo tyrimą galima atlikti net keliais būdais, vienus – atlikti namuose, kiti naudojami gydytojo kabinete.

Baltuose vokuose gali būti atnešami šie bei kiti medicininiai tyrimai ir tai nebūtinai reiškia, kad jie yra prasti.

Scroll to Top