Finansinės problemos? Jums gali prireikti psichologinės pagalbos

kaip įveikti depresiją susidūrus su finansiniais sunkumais

Šiais laikais apstu daug reklamos, kurioje populiarinama psichologinė pagalba vaikams, jaunimui, paaugliams ar moterims. Tačiau su psichologinėmis problemomis susiduria ir vyrai. Priežastys dėl, kurių apninka depresija ir blogos mintys yra įvairios. Ir nors sakoma, kad laimė slypi ne piniguose, tačiau dažnas, finansinių įsipareigojimų ir poreikių turintis, suaugęs žmogus susiduria su problemomis. Deja, bet kartais tos problemos tampa nepakeliamos. Tokiu atveju reiktų neklimpti gilyn į savo psichologinę būklę, o imtis veiksmų. Sprendimai:

  • skambutis psichologinės pagalbos suaugusiems nemokama linija 116123, kurios pagalba nesijausite vienui vienas, galėsite sulaukti profesionalios psichologinės pagalbos;
  • savipagalbos literatūra patarsianti kaip įveikti depresiją;
  • fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas, kuris padėtų tiesiogiai spręsti iškilusias finansines problemas.

Plačiau apie fizinio asmens bankroto įstatymą Lietuvoje

Fizinių asmenų bankroto įstatymo Lietuvoje veikimo specifika yra lygiai tokia pati, kaip ir kitose šalyse. Iki šiol klaidingai galvojama, kad bankrutavus visiškai nurašomos visos skolos ir žmogus sau gali ramiai gyventi nesukdamas galvos dėl tolimesnių žingsnių. Tikrai ne. Fizinių asmenų bankroto įstatymo Lietuvoje nauda yra ta, kad žmogui gyvenant labai sudėtingomis situacijomis galima atrasti išsigelbėjimą. Juolab, bankrutuojančiam asmeniui yra suteikiamas asmeninis finansininkas, kuris stengiasi įvertinti žmogaus finansinę padėtį ir ieškoti būdų, kaip sutaupyti ir padėti vėl atsistoti ant kojų.

Pateikiame pagrindines gaires, kurias reikia žinoti vertinant fizinio bankroto galimybes. Tačiau nepamirškite, kad bankrutavimo darbams susitvarkyti reikia kreiptis į profesionalus, kurie padės jums sėkmingai atsistoti ant kojų.

  • Fizinių asmenų bankroto įstatymo Lietuvoje nuostatai nenurodo, kad būtina samdytis profesionalą, kuris padės susitvarkyti dokumentus ir bankrutuoti. Visgi, tai labai rekomenduotina paslauga.

  • Jeigu bankroto metu nuspręsite parduoti kokį nors turtą – visi pinigai keliaus pas antstolius. Žinoma, taip bus sumažinama Jūsų skola, tačiau pasitarus su profesionalais tikrai galima surasti patogesnę alternatyvą.

  • Teismas parenka tokį rezultatą, kuris padėtų žmogui ramiai gyventi. Skolos dalis turi būti grąžinama, tačiau asmeniui paliekama tiek pinigų, kiek reikia oriam gyvenimui.

  • Šiuo metu reikia būti skolingam kreditoriams beveik 9 000 eurų jeigu norite gauti paskolą. Jeigu esate skolingas mažesnę sumą, paprasčiausiai neatitinkate kriterijų ir galimybės gauti bankroto paprasčiausiai neturite.

  • Nusprendus bankrutuoti labai svarbu pirmiausia apie tai informuoti kreditorius. Juk jie taip pat tampa viso teisminio proceso dalimi ir yra suinteresuoti, kad kuo greičiau atgautų viską paskolos sumą.

  • Bankroto klausimas dažniausiai apsprendžiamas per mažiau nei du mėnesius laiko. Kiekvienas žingsnelis yra labai atsakingas ir gali būti daugiau arba mažiau naudingas. Rekomenduojame pasisamdyti profesionalus, kadangi jų darbas išsikovoti pačias geriausias sąlygas savo klientui.

Kuo daugiau žinosite apie bankrotą – tuo ramesnis galėsite būti, jog Jūsų sprendimas labai geras. Fizinių asmenų bankroto įstatymo Lietuvoje privalumai yra akivaizdus, įvertinkite juos ir Jūs.

Plačiau apie psichologinę pagalbą suaugusiems telefonu

Jei turite finansinių problemų, kreipkitės pagalbos ne tik dėl asmens bankroto paslaugų, bet ir dėl psichologinės pagalbos. Juk kartais tereikia tik išsipasakoti ar gauti patarimą. Nebūkite sunkų momentą vieni, kreipkitės į psichologinės pagalbos liniją telefonu arba laišku, daugiau informacijos http://viltieslinija.lt/ svetainėje.