veneriniu ligu simptomai vyrams

Vyrų gėda – venerinės ligos

Meilės malonumai vilioja ko ne kiekvieną vyrą. Tačiau ne visada aistringi žaidimai lovoje bei aktyvus lytinis gyvenimas būna toks saldus, kokio jie norėtų. Turėdami daugybę atsitiktinių santykių, dažnai keičiant partneres, vyrai rizikuoja užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis (LPL). Žinoma, kartais pakanka vos vieno karto su abejotinu žmogumi ir organizme atsiranda bei ima sparčiai plisti tokios venerinės ligos, kaip sifilis, gonorėja ir kt. Gerai, jei tos ligos nėra pavojingos ir jas nesunku išgydyti, deja, daugelis venerinių ligų yra ypač pavojingos ar net mirtinos, pavyzdžiui dėl ŽIV kylantis įgytas imuninio nepakankamumo sindromas. Lytiškai plintančiomis ligomis gali užsikrėsti visi. Visgi, vyrai, užsikrėtę kuria nors venerine liga, dažniausiai nedrįsta apie tai kalbėti garsiai. Tylėdami ir laiku nesikreipdami pas gydytojus jie ne tik kad blogina savo sveikatos būklę, bet ir išlieka tikru infekcijos nešiotoju kitoms sekso partnerėms. Venerinių ligų simptomai vyrams – įvairūs, tačiau kiekvienai ligai išryškėja vis kitokie, akivaizdūs požymiai, kurių pagalba galima spręsti apie ligos egzistavimą savo organizme.

Šiuo metu sveikatos priežiūros specialistai skiria daugybę lytiniu keliu plintančių ligų. Į platų sąrašą patenka sifilis, gonorėja, minkštas šankeris, trichomozė, mikroplazmozė, lyties takų karpos, moliuskas, niežai, hepatitas, ŽIV, AIDS ir daugelis kitų. Visų venerinių ligų išvardyti trumpai turbūt net ir nepavyktų, o ką jau kalbėti apie dar didesnį kiekvienos iš jų simptomų aprašą. Visgi, pagrindinės venerinės ligos vyrams sukelia itin ryškius simptomus, kuriuos pastebėjus, reikėtų nedelsiant kreiptis į medikus.

Pagrindiniai venerinių ligų simptomai vyrams dažniausiai yra perštėjimas bei skausmas šlapinantis, neaiškios išskyros, pastebimos iš varpos, taip pat įvairūs bėrimai lytinių organų srityse.

Bene pats ryškiausias, požymis, kad su vyro lytine sveikata kažkas negerai, yra skausmas šlapinantis. Jo – įprastai neturi būti. Atsiradęs net ir visai nedidelis skausmas praneša apie uždegimo židinius kažkur šlapimo pūslėje, prostatoje ar kituose mažojo dubens organuose. Tam tikrais atvejais iš vyro varpos gali bėgti neaiškios išskyros. Jos formuojasi tada, kai į organizmą įsimetusi infekcija sujaukia normalią lytinių organų būklę bei mikroflorą. Specifinės venerinės ligos, pavyzdžiui, niežai ar grybelis, pirmiausiai, pasireiškia mažais raudonais spuogeliais, kurie apima didelius kūno žemiau juostos, plotus. Toks bėrimas gali plisti, iš mažų spuogelių formuotis į pūlinius, o tą zoną imti skaudėti.

Pastebėjus kurį nors arba visus venerinių ligų simptomus, vyrams būtina nedelsiant kreiptis į medikus.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top