Kaip atrodo geras odontologas ?

Nuo vaikystės buvau lojali odontologijos klinikų lankytoja. Pomėgis saldumynams ir papildoma mistika priversdavo mane ten lankytis dėl įvairiausių priežasčių, apie kurias dar net ir dabar skauda šnekėti.
Negalėčiau pasakyti, kad odontologų labai bijojau – supratau tai tarsi prievolę, kurią noriu ar nenoriu turiu atlikti. Tiesiog taip reikia. Galbūt tokį mano požiūrį suformavo dažnas lankymasis, o galbūt tai, jog iš dantisto kabineto niekada neišeidavau pasibaisėjusi jo darbu – viskas būdavo atlikta kaip įmanoma greičiau.

Kaip atrodo geras odontologas?
Tikriausiai savaime suprantama, tačiau vis tiek privalu pabrėžti, jog kiekvienas odontologas turi savitą stilių tiek bendraudamas su klientais, tiek ir atlikdamas darbus paciento burnoje. Lygiai taip pat kiekvienas iš mūsų teikiame skirtingus prioritetus renkantis geriausią specialistą.
Tačiau niekas nedrįs ginčytis, jog geras odontologas yra tas, kuris dirba greitai, neskaudžiai, nebrangiai ir kokybiškai.
Dažnas dantistų labiausiai bijo dėl jų sukeliamo skausmo – niekas nenori jaustis lengvai pažeidžiamu, kai burnoje pilna keistų aparatų, o ašaros nesustabdomai rieda viena po kitos. Labai svarbu iš anksto pasirūpinti tinkamu užšaldymu, kad laikas, praleistas pas odontologą, praeitų kaip įmanoma maloniau. Nebent mėgstate skausmą – tokiu atveju gero dantisto paieškos taps kur kas paprastesnės.

Kaip atrodo geras odontologas ?
Nei vienas iš mūsų nenorėtų praleisti dantisto kėdėje kaskart po kelias valandas – taip per kelis kartus galima prašvaistyti ir visą darbą dieną. Pasitaiko situacijų, kuomet kruopštus darbas yra būtinas, tačiau visuomet galima surasti specialistą, kuris pasižymės kur kas greitesniais tempais.
Greitis ne visuomet pasižymi kokybe ir taip gali nutikti kalbant apie odontologus. Jeigu po vizito praėjus keliems mėnesiams jį ir vėl reikia tvarkyti – nereikėtų dar kartą sugrįžti į tą pačią vietą.
Kokybė taip pat turėtų būti susijusi su paslaugos kaina, tačiau taip nutinka ne visuomet. Net ir išleidę daugiau, negu norėtumėte, negalime būti garantuoti, jog į tą pačią vietą po keleto savaičių ir vėl nebereikės sugrįžti ir antrą kartą sumokėti tokią pačią sumą. Tačiau gali nutikti ir priešinga situacija – sumokėjus mažiau, pas odontologą reikės lankytis kur kas dažniau ir galiausiai bendra išlaidų suma visiškai jūsų nenudžiugins.

Kaip atrodo geras odontologas ?

Surasti visus išvardintus privalumus turintį dantistą tikrai sudėtinga, bet gerai paieškojus, tikrai įmanoma. Ieškoti verta, nes kuo geresnį specialistą surasime, tuo rečiau reikės pas jį lankytis, vizitai taps kur kas malonesni, o dantys – sveikesni.

Nepavykus surasti idealaus varianto, reikėtų išsiskirti bent jau du prioritetus, kuriuos būsimas odontologas tikrai atitiktų. Jeigu iš išvardintų keturių reikėtų rinktis jums, ką pasirinktumėte?