Stiprus imunitetas padės kuriam laikui pamiršti pediatrą

Stiprus imunitetas padės kuriam laikui pamiršti pediatrą

Vasara – pats geriausias laikas pasirūpinti, jog rudenį nereikėtų savo dienų leisti pediatro kabinete. Tuomet turime šiek tiek daugiau laiko ir galimybių iš anksto pasirūpinti vaiko imunine sistema, kuri garantuos ramesnius vakarus ir geresnę mažylio sveikatą.
Pirmiausia reikėtų pamiršti apie rūkymą tame pačiame kambaryje ar netoliese esant jūsų vaikui – pasyvus rūkymas yra ne ką mažiau kenksmingas negu įprastinis ir tik geriausiu atveju kur kas dažniau teks apsilankyti pas pediatrą dėl peršalimo ar kvėpavimo takų problemų.

Stiprus imunitetas padės kuriam laikui pamiršti pediatrą
Ne ką mažiau svarbu yra nepamiršti išvėdinti savo būstą, kad jame visuomet būtų pakankamai drėgmės. Tam puikiausiai tiks indas su vandeniu, kuris jūsų bute gal ir neatrodys kaip puošmena, tačiau padės apsisaugoti nuo gripo ar kitų panašių ligų. Dėl ne kokio kambario akcento labai nusiminti nereikėtų – labiausiai patartina jį laikyti tik šildymo sezonu ir žinoma tada, kai jis netrukdo jūsų buičiai.

Stiprus imunitetas padės kuriam laikui pamiršti pediatrą
Judėjimas ir buvimas gryname ore taip pat padės užsigrūdinti, kad atėję šalti orai nebe išmuštų iš vėžių ir nepriverstų ilgam užsidaryti namuose – vasara yra pats geriausias metas daug laiko praleisti gamtoje, toliau nuo miesto ūžesio ir nuo visų kenksmingų medžiagų, kurių itin gausu mieste.
Nereikėtų pamiršti pasirūpinti ir tinkamu vaiko paros rėžimu – norint turėti itin stiprų imunitetą, yra būtina tinkamai ir užtektinai išsimiegoti.

Stiprus imunitetas padės kuriam laikui pamiršti pediatrą
Kai jau sėkmingai pasirūpinote aplinka, kuri supa jūsų vaiką, pats laikas pagalvoti apie maistą, kurį jam duodate. Pediatrų teigimu, būtent tinkamas maistas yra pagrindinis imuniteto stiprintojas.

Stiprus imunitetas padės kuriam laikui pamiršti pediatrą
Mažylio mityba turėtų būti subalansuota – į ją reikėtų įtraukti kaip įmanoma daugiau produktų, kad vaikas gautų pakankamai reikalingų medžiagų. Reikėtų nepamiršti, jog jo kūnas dar tik pradeda formuotis, tad jūsų maisto racionas gali gerokai skirtis nuo jūsų vaiko. Jeigu esate vegetarai, turėtumėte užtikrinti, kad vaikas gautų pakankamai tokių medžiagų, kurių yra gausu mėsoje, arba perlipus per savo principus teks žiūrėti, kaip jūsų vaikas valgo mėsą. Priešingu atveju – greitu metu reikės apsilankyti pediatro kabinete.
Svarbu valgyti labai daug vaisių, daržovių ir kitų produktų, kurie turi daug vitaminų – tuomet nereikės jų pirkti papildomai, o vaiko imuninė sistema tikrai pastebimai sustiprės.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top