Pilingas – kad veidas spindėtų

Pilingas – procedūra, dažnai vadinama cheminiu odos nušveitimu. Procedūros metu yra šalinamos negyvosios ląstelės, esančios paviršiniame odos sluoksnyje, tad rezultatas visuomet džiugina skaistesne, šviesia ir švaria oda.
Pilingas yra taikomas, kuomet pacientai nori pagerinti odos struktūrą, sumažinti nedidelių raukšlelių skaičių ar pakeisti netolygią odos pigmentaciją. Iš tiesų, pilingas yra labai naudingas Jūsų odai, nes valo ir sutraukia poras, gerina odos spalvą, ją lygina, stimuliuoja natūralius jaunėjimo procesus, gerina mikrocirkuliacija ir stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę odoje. Pasirodo ši procedūra žinoma jau nuo senų senovės.

Šiais laikais dažniausiai naudojamos odos šveitimo rūšys yra trys, paviršutiniškas, vidutinis ir gilusis valymas:
Paviršutiniškas odos šveitimas atliekamas jauniems žmonėms, kurių odoje dar nėra jokių sudirgimų;
Jei Jūsų oda sausa, Jums derėtų atlikti vidutinį veido šveitimą, nes jis išlygina visas turimus nelygumus ir randelius;
Gilusis valymas rekomenduojamas subrendusiai odai. Atliekant gilųjį valymą, veido odoje vyksta giliųjų raukšlių ir pigmentacijos korekcija.

pilingas

Kaip šveisti odą?
Jeigu Jūsų oda yra sausa rekomenduojama pilingo procedūra atlikti kartą per savaitę, jei riebi – du kartus. Po pilingo procedūros degintis negalima apie vieną, dvi dienas. Šveisti odą draudžiama nėščioms, maitinančioms moterims, karščiuojantiems asmenims ir tiems, kurie serga herpiu.
Taigi, jei norite džiaugtis skaisčia, šviesia ir spindinčia oda, bent kartą per mėnesi atlikite veido šveitimo procedūrą ir džiaukitės rezultatais.