Sausa veido oda: priežastys

Sausa veido oda: priežastys

Sutikite, sausa veido oda yra ne tik nemalonius pojūčius keliantis reiškinys, bet ir taip pat neleidžia mėgautis estetišku vaizdu. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad niekas nevyksta be priežasties. Taigi, ne išimtis yra ir sausa oda: jeigu ji tokia, vadinasi taip nutiko dėl tam tikrų priežasčių. Aptarkime, kokių.

Geriama per mažai vandens

Kiekvieną dieną girdime apie tai, kad labai svarbu išgerti pakankamą kiekį vandens. Ir tai reikia daryti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, tam, kad būtume energingi bei produktyvūs o taip pat – sumažintume įvairių ligų tikimybę. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu pasakyti, kad mūsų išgeriamo vandens kiekis yra labai svarbus odai, jeigu jo gersime pakankamai, tai oda nebus išsausėjusi.

Nenaudojamos drėkinantį poveikį turinčios priemonės

Ne paslaptis ir tai, kad šiandien galime rinktis iš daugybės įvairių grožio priemonių ir kiekviena jų turi tam tikrą poveikį. Drėkinantis poveikis – taip pat ne išimtis. Taigi, jeigu jūsų oda yra sausa, labai tikėtina, kad jūs naudojate per mažai drėkinančių kaukių, serumų, kremų ir t.t. 

Trūksta vitamino E

Mums reikalingi visi vitaminai, tačiau, kuomet kalbame apie puikią odos būklę, verta akcentuoti, kad ypač svarbų vaidmenį vaidina vitaminas E, kadangi būtent jis drėkina odą, Taigi, jeigu jūsų oda yra sausa, tokiu atveju, turėtumėte vartoti kuo daugiau maisto produktų, kuriuose yra šio vitamino. Puikiai tiks avokadai, lašiša, įvairių rūšių riešutai, jų aliejai. Gera žinia ta, kad įtraukti šiuos produktus į savo kasdienį racioną yra labai paprasta, štai, pavyzdžiui, riešutai puikiai tiks užkandžiams, o riešutų aliejai – įvairių patiekalų gardinimui.Na, o, jeigu norite sužinoti ir dar daugiau informacijos apie grožį, tai užsukite į http://www.kaunogerbuvis.lt/medicina-ir-sveikata/grozis/.

Scroll to Top