Kaip rasti kokybišką lubrikantą?

Daugelyje parduotuvių tikrai ne kartą esame pastebėję įvairių spalvų buteliukus su specialiu skysčiu. Vis nedrąsiai užmesdami žvilgsnį į jų pakuotes ir bandydami įskaityti jų sudėtį – pamąstėme, kodėl jų yra toks nemažas kiekis bei kuo jie skiriasi. Pirmiausiai, reikėtų pabrėžti tai, kad lubrikantai yra vienas iš priedų, kuris prisideda prie intymaus gyvenimo puoselėjimo. Tinkamas jo pasirinkimas gali padėti patirti malonius pojūčius, todėl kiekvienam reikia atrasti būtent tą, kuris yra jiems tinkamas. 

Kokios yra pagrindinės lubrikantų rūšys?

Kaip ir minėjome anksčiau, lubrikantų įvairovė yra labai gausi, todėl kiekvienas žmogus gali rasti tai, ko ieško. Pats lubrikantas yra skirstomas pagal tai, kokio malonumo ir rezultato jūs siekiate.

Aromatizuoti lubrikantai. Jie yra skirti tam, kad būtų galima praturtinti lytinį aktą. Suteikia glamonėms naujus pojūčius ir leidžia mėgautis skirtingais kvapais.
Stimuliuojantys lubrikantai. Suteikia neišdildomus pojūčius, nes pasižymi stimuliuojančiomis savybėmis.
Ilgai išliekantys lubrikantai. Padeda kuo ilgesnį laiką išlaikyti drėgmę.
Masažui skirti lubrikantai. Naudojami masažui ir tinka visoms intymioms sueities akimirkoms.
Lubrikantai, kurie skirti intymios higienos priežiūrai. Jie yra būtini tiems, kas nori atpalaiduoti bei praturtinti savo pažeistą ar jautrią odą.
Natūralūs lubrikantai. Vieni populiariausių lubrikantų, nes yra pagaminti naudojant tik natūralius ingredientus. Puikiai tinka tiems žmonėms, kurie turi tam tikrų alergijų.

Kaip lubrikantai yra skirstomi pagal jų sudėtį?

Išsirinkus lubrikantų rūšį, reikėtų pereiti prie jos sudėties. Lubrikantų sudėtis yra skirstoma pagal:

  • Vandens pagrindu pagaminti lubrikantai – lengvai nuplaunami ir natūraliai drėgni. Vandens pagrindo pagamintus lubrikantus galima naudoti kartu su sekso žaisliukais ir prezervatyvais
  • Silikono pagrindu pagaminti lubrikantai – gana ilgai išliekantys ir puikiai tinkami naudoti vandenyje. Taip pat jie yra žymiai slidesni už vandens pagrindo lubrikantus. Prezervatyvai gali būti naudojami su silikono pagrindu pagamintu lubrikantu, tačiau yra draudžiama naudoti su silikoniniais sekso žaisliukais
  • Vandens ir silikono pagrindu pagaminti lubrikantai – šie yra natūraliai drėgni ir lengviau nuplaunami nei tie, kurie pagaminti vien iš silikono pagrindo. Taip pat ilgai išliekantys ir slidūs. Tinka naudoti su prezervatyvais, tačiau nerekomenduojama naudoti su silikoniniais žaisliukais. Kas ieško optimaliausio varianto, tuomet reikėtų rinktis šį variantą!

Ką daryti, jeigu po nėštumo yra jaučiami nemalonūs išsausėjimai?

Dėl pasikeitusių hormonų, atsiradusio didžiulio streso, nemigos ir dar kitų priežasčių, ne viena besilaukianti ar jau pagimdžiusi moteris pradeda vengti intymių malonumų, nes jaučia perštėjimą, išsausėjimą ir kitus „kitokius“ jausmus nei anksčiau. Išspręsti šią bėdą gali lubrikantai! Faktas, kad prieš tai reikėtų pasikonsultuoti su jūsų gydytoju, o jeigu laukiatės – išsiaiškinti, ar išvis galite mylėtis. Jeigu atsakymas yra teigiamas, tuomet lubrikantas jums tikrai nepakenks.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top