Kokius batus pasirinkti darbe, norint išlaikyti sveikas pėdas?

Darbas yra kasdienis užsiėmimas, kuriame praleidžiame daug laiko, todėl labai svarbu, kad jaustumėtės patogiai, drabužiai tiktų ir batai būtų patogūs. Svarbu išsirinkti tinkamus drabužius, kad nelaimės atveju nereikėtų prakaituoti, sušalti ir liktumėte saugūs. Nuo akmens amžiaus žmonės ieškojo būdų, kaip apsaugoti kojas. Tūkstančiai metų praėjo nuo pėdos, apvyniotos kailiu ar odos gabalu, iki tvirtų, įvairių spalvų ir dizaino batų. Šiandien, XXI amžiuje, batų pasirinkimas yra didžiulis. Svarbiausia turėti gerą pasirinkimą, ne atmestinai pirkti savo kojų apsaugą, o sąmoningai pasirinkti atsižvelgiant į savo individualius poreikius.

Sparčiai besikeičiančioje visuomenėje yra ir daug naujų drabužių, kurie padeda apsisaugoti, yra patogūs ir ilgaamžiai. Naujų rūbų nuolat atsiranda, juos gali rasti kiekvienas, norintis įsigyti darbo drabužių. Darbo drabužiai yra pagaminti iš geriausių medžiagų, patogių, patvarių ir madingų, nes reikia atsižvelgti į konkrečias kiekvieno darbo aplinkybes. Geriausius ir patvariausius darbo drabužius iš nealergizuojančių medžiagų galima įsigyti internetu iš atvila.lt. Tai yra Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir internetinių darbo drabužių pasirinkimas bei aukšta kokybė. Apsilankę šioje elektroninėje parduotuvėje galite pasirinkti iš daugybės skirtingų darbo drabužių, batų, pirštinių ir kitų darbui reikalingų daiktų. Drabužius galite pasimatuoti ir fizinėje parduotuvėje. Internetinės parduotuvės aprašymas yra labai aiškus, todėl galite greitai pasirinkti prekes ir ten.

Kaip išsirinkti batus, kad jie būtų ir patogūs ir apsaugotų kojas darbo metu?

Darbo batams  gaminti naudojama daugybė apsauginių parametrų, tokių kaip: apsauga nuo šalčio, aukštos temperatūros, drėgmės, korozinių skysčių ir kitų nepalankių veiksnių, dėl to su tokiais batais nebaisus joks pavojus.Žinoma, kartais atrodo, jog vasarą karšta ir geriau darbuotis su kedais ar kita avalyne, tačiau tikrai to daryti nereikia, nes darbo batai yra kvėpuojantys ir su jais koja neprakaituoja, nekaista ir tuomet batų savininkas gali tinkamai atlikti darbą negalvodamas apie kojų saugumą.

Norintiems apsaugoti kojas nuo krentančių daiktų,  stiklo ir kitų ant žemės ar ant kojų mėtomų daiktų, rekomenduojama naudoti specialius darbo batus, kurių pagalba daiktai negali pramušti batų padų ir sužeisti kojų. Be to, darbo batai gali apsaugoti kojas nuo drėgmės ir užšalimo.

Kuomet reikalingi darbo batai?

Tinkamus darbo batus turi apsvarstyti ne tik konkrečių pramonės šakų darbininkai. Dirbant sode taip pat svarbu avėti tinkamus batus.Dažnai atliekant darbus ūkiuose avime kasdienius batus, kurie yra konkretiems darbams nepritaikyti.Dėl to, savaime suprantama, suirztame, nes geri batai greitai gali būti drėgmės ar purvo sugadinti, be to, ir kojos greičiau užšąla nei avint specialius darbo batus. Tinkama darbinė avalynė reikalinga ir dirbantiems žemės ūkyje.

Dėl įvairių darbinių batų kartais kyla klausimų, kaip geriausiai pasirinkti batus tam tikrai veiklai. Renkantis batus labai svarbu suprasti konkrečią savo darbo situaciją, didžiausią pavojų ar diskomfortą, kurį gali batai sukelti jūsų kojoms.

Darbo batai internetu dažniausiai yra įsigijami pigiau, dėl to galite „nenuskausmindami” savo piniginės, išsirinkti mėgstamus batus iš labai didelio asortimento. Prekes galima apžiūrėti apsilankius mūsų ofise Granito g. 3, Vilniuje esančioje ekspozicijoje arba čia, internetinėje parduotuvėje. Taip pat ir parduotuvėse Kaune, adresu Savanorių pr. 192 bei Klaipėdoje, adresu Svajonės g. 40. Darbiniai batai internetu – patogus būdas užsisakyti avalynę. Siunčiame visoje Lietuvoje.