Kaip masažuoti vyro prostatą? Prostatos masažo nauda vyro sveikatai

Apie vyro prostatos masažą kalbama labai daug. Daugelis medikų teigia, kad tai labai naudingas masažas galintis padėti išvengti prostatos problemų. Žinoma, nauda bus tik tokiu atveju, jeigu mokėsite tai tinkamai atlikti. Kadangi reguliarūs apsilankymus pas specialistus dažniausiai kainuoja – kiekviena moteris gali pati namuose išmokti masažuoti vyro prostatą ir tuo pačiu pagerinti vyro sveikatą, padėti jam išvengt įvairiausių ligų.

Prostatos masažo nauda

  • Masažas gali padėti išvengti skysčio, kuris kaupiasi prostatoje ir taip sukelia įvairias ligas.
  • Žinoma, masažas padeda palaikyti normalų šio organo funkcionavimą.
  • Kai kurie vyrai tikina, kad taip galima pagerinti seksualinę patirtį. Jeigu trūksta naujų pojūčių, tokiu atveju rekomenduojama prostatos masažu mėgautis reguliariai.
  • Jeigu prostata jau turi ūmų ar lėtinį prostatos uždegimą – tokiu atveju masažas padės sumažinti skausmą.
  • Taip pat geriant antibiotikus dėl prostatos ligų – vyras nejus nemalonaus diskomforto.

Kaip atlikti prostatos masažą?

  1. Prostatos masažas atliekamas paprasčiausiai pirštu. Prieš pradedant masažą reikia jį sudrėkinti lubrikatų, kad vyras nejaustų jokio diskomforto.
  2. Kur kas paprastesnis būdas atlikti masažą yra įsigyti specialų masažuotoją, kuria dažniausiai parduodamas prekybos vietose. Tiesa, siūlome nepamiršti, kad jis nėra skirtas tik malonumams, kaip daugelis galvoja. Realiai tai yra gydomoji priemonė, tad pirkite patikimose prekybos vietose, kad jaustumėtės ramus dėl kokybė. Juk netinkama priemonė gali padaryti žalos.

Atlikti masažą nėra sudėtinga, tačiau svarbiausia žinoti – kaip.

Darykite tai reguliariai ir vyras jums tikrai padėkos. Pagal poreikius galite baigti kursus, kuriuose dažniausiai aiškinama technika. Juk atliekant tokį sudėtingą masažą labai svarbu perprasti technikos niuansus.

Orgazmas ir kiti malonumai

Nors kai kurie galvoja, kad prostato masažas skirtas malonumui, tačiau pradinė jos paskirtis yra susijusi su gydymu. Visgi, vyrai tikrai liks patenkinti kadangi šis masažas gali padėti pajusti orgazmą. Vėlgi, tik tokiu atveju, jeigu viskas bus atliekama taip, kaip reikia. Štai todėl reikia pasitarti su vyru ir tuo pačiu atlikti viską taip, kaip reikia, būtinai reaguoti į jo pastabas ir tuo pačiu rasti su partneriu tokį masažo pobūdį, koks labiausiai tinkamas. Svarbiausia yra pasitikėti vienas kitu.