Optikos salonai Lietuvoje

Į optikos salonus tenka keliauti ne tik tuomet kai suprastėja regėjimas. Optikos salone taip pat derėtų pirkti akinius nuo saulės, nes nešiodami tamsintus akinius be ultravioletinių spindulių apsaugos — darote sau meškos paslaugą. Taip pat šiais laikais atsiranda vis daugiau darbo vietų prie kompiuterio, tokiu atveju reikalingi akiniai, kurie saugo akis nuo kompiuterio skleidžiamos kenksmingos mėlynos šviesos. Ir vis dažniau žmonės renkasi nešioti akinius ne dėl regėjimo sutrikimų ar jų prevencijos, bet tiesiog dėl grožio. Pasirodo akiniai yra visai geidžiamas aksesuaras ir įvaizdžio dalis. Ir ši tendencija vis ryškėja. Dėl to galima įsigyti ir akinių be dioptrijų. Tam specialiai dirba ir akinių rėmelius kuria dizaineriai. Pasirinkimas yra tikrai platus: įvairiausios spalvos, modeliai, faktūros, medžiagos, kainos, formos ir kt. Svarbu tik žinoti ko nori ir kas Tau labiausiai tinka.

Lietuvoje yra daug optikos salonų, kuriuose dirba specialistai galintys ne tik vietoje patikrinti Jūsų regėjimą ir parinkti akinius, bet ir patarti, kuris modelis Jums labiausiai tinka prie veido formos. Kiekvienas optikos salono konsultantas gali pakonsultuoti Jus, padėti išgryninti poreikį ir parinkti tinkamiausius akinius.

Optikos salonų Lietuvoje sąrašas:

 • Optika ZYNKY
 • UAB „Optikos pasaulis”
 • UAB „Vision Express“
 • „Fielmann“
 • „OptiO” optikos salonas
 • „Eagle Vision“
 • „Vizija“ optika (UAB „Beržūna“)
 • UAB „SKYVISION“
 • „Optometrijos centras“
 • Sostinės optikos boutique „Optic City“
 • „Friends&Frames“ optikos salonas
 • „Birštono optika”
 • „Pilaitės optika“
 • „Optika Rega“

Optikos paslaugos
Taigi, dėl kokių priežasčių žmonės kreipiasi į optikos salonus? Kokių paslaugų galima tikėtis optikoje? Apie visa tai netrukus ir sužinosite skaitydami toliau.
Akinių gamyba. Tai bus bene dažniausia priežastis, kodėl žmonėms prireikia optikos salono darbuotojų pagalbos. Didesni salonai akinius gamina vietoje, todėl jei Jūs netikėtai sudaužėte savo akinius ir Jums skubiai prireikė naujų — ne bėda, jei tik optikos sandėlyje bus tinkami lęšiai, akinius Jums gali užtrukti pagaminti tik apie 30 minučių. Galite kreiptis ir dėl progresinių akinių gamybos, kuomet specialios programinės įrangos pagalba galima tiksliai paskaičiuoti kokių parametrų akinių lęšių Jums reikia.
Regėjimo patikra. Jei niekada nenešiojote akinių arba seniai keitėte saviškius, prieš įsigyjant akinius rekomenduojama pasitikrinti regėjimą. Optikos salonuose specialistai patikrins Jūsų regėjimą ir parinks tinkamus akinius.
Tinkamų akinių parinkimas. Jei Jūs turite trumparegystę, toliaregystę ar kitų su regėjimu susijusių patologijų, žinoma, specialistai patikrins Jūsų regėjimą ir parinks reikiamus akinių stiklus. Tačiau, jei Jūsų regėjimas suprastėja tik po darbo kompiuteriu, o įprastai matome puikiai, derėtų pasikonsultuoti dėl akinių skirtų darbui su kompiuteriu. Jie apsaugo akis nuo varginančios kompiuterio šviesos.
Akinių remontas. Atsisėdote ant akinių, nukrito, sudužo, kojelės atsilaisvino? Optikos salonuose teikiamos akinių remonto paslaugos. Galite pakeisti atskiras akinių dalis: noselę, varžtelius, valą, kojeles. Galima ir ištiesinti sulankstytą rėmelį arba atsinaujinti, išvalyti akinių rėmelius ultragarso vonelėje. O galbūt akiniai nesulūžo, tiesiog yra nepatogūs, smunka nuo nosies, krenta nuo ausų arba priešingai — spaudžia nosį ar smilkinius? Ne bėda, optikos salonuose, kurie reikia remonto paslaugas Jums padės akinius sutaisyti taip, kad jie būtų patogūs.
Korekcinių lęšių parinkimas ir pardavimas. Nemėgstate akinių, o gal negalite jų nešioti dėl darbo pobūdžio? Optikos salonuose galite išsirinkti lęšius: mineralinius, organinius arba polikarbonatinius. Tiesa, galite rinktis ne tik pagal medžiagą, bet ir pagal spalvą. Akimirksiu iš žydraakių galite tapti rudaakiais!
Akinių rėmelių parinkimas. Pardavėjai, konsultantai patars, kokie rėmeliai Jums labiau tinka prie veido.