Įvairių metalų gydomosios savybės

Tikrai ne kiekviena mergina, mėgstanti tauriuosius metalus yra girdėjusi ir apie jų gydomąjį poveikį žmogui. Pasirodo, auksas, sidabras, varis – visi šie metalai ne tik suteikia grožio, bet ir sveikatos. Tad įvairūs sidabriniai pakabukai ant kaklo ir kiti papuošalai gali būti net ir labai naudinga jūsų savijautai.

Senovėje buvo manyta, kad papuošalai saugo nuo blogų dvasių, ir net šiandien tikima metalų terapine galia, todėl paklausūs yra net ir įvairūs sidabriniai pakabukai vyrams, ne tik moterims.
Auksas yra gražiausias metalas, kuriuo gali puoštis garbaus amžiaus dama. Senovėje jš vertino visos civilizacijos, tai lyg visų amžių niekad nebaigianti galioti valiuta. Net ir tradicinė medicina pripažįsta, kad šio metalo pagalba greičiau gyva žaizdos, gerėja nuotaika sergantiems depresija ar epilepsija. O ant kaklo nešiojama aukso grandinėlė saugo širdį nuo įvairių priepuolių.
Sidabras – jau seniai žinoma – pasižymi stipriomis antibakterinėmis savybėmis. Sidabruotas vanduo tiek karų laikotarpiu, tiek kai kur ir šiandien naudojamas žaizdelėms ir pūliams praplauti. Įvairūs sidabriniai pakabukai moterims ir vyrams padeda nusiraminti ir sumažina jaučiamą įtampą. Teigiama, jei nešiojamas sidabro pakabukas patamsėja – tai ženklas, kad žmogus kažkuo serga.

Žinoma, pačiam žmogui rinktis, ar tikėti šiomis papuošalų savybėmis ir poveikiui žmogui, ar ne, tačiau bet kuriuo atveju reikėtų žinoti apie tai, kad:
– bioenergetiškai kiekvienas rankos pirštas pasižymi skirtingomis emocinėmis funkcijomis. Tad tam tikro metalo žiedas, užmautas ant netinkamo piršto, gali atnešti blogą savijautą
– taip pat rekomenduojama kartu nenešioti aukso ir sidabro – vienas iš jų suteikia energijos, o kitas – ją slopina, tad reikėtų atskirti šiuos papuošalus.

Įvairūs auksiniai ir sidabriniai pakabukai bei grandinėlės pardavinėjami kiekviename juvelyrikos salone Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir internetu. Jei norite išbandyti sidabro ir aukso gydomąsias galias, juvelyrikos parduotuvėse galite rasti įsigyti papuošalų patrauklia kaina. Kas žino, galbūt miela sidabrinė grandinėlė yra tai, ko jūsų organizmui reikėjo jau ilgą laiką?