Ką mums gali pasiūlyti Negyvoji jūra?

„Druskingoji“, „rytų“, „asfaltinė“ , o dabar mums visiems geriau žinoma kaip Negyvoji jūra, iš tiesų yra labai druskingas ežeras, esantis Izraelyje. Nors kartais kyla klausimų renkantis teisingą pavadinimą, niekam jų neatsiranda pradėjus kalbėti apie Negyvosios jūros teikiamą naudą – privalumus mūsų organizmui būtina žinoti kiekvienam.
Negyvojoje jūroje, kaip niekur kitur gausu įvairių mineralų – juos galima atrasti tiek jūros vandenyje, tiek ir purve. Būtent dėl šios gausos galima tikėtis realių rezultatų mūsų organizmui. Gražesnė ir stangresnė oda, suaktyvėjusi kraujo apykaita, sumažėjęs celiulitas – tai tik keletas pasekmių, kurių turėtumėte sulaukti po Negyvosios jūros vandens ir purvo terapijos.

Ką mums gali pasiūlyti Negyvoji jūra?
Dažnai jaučiamas stresas, raumenų įtampa, įvairios alerginės reakcijos ir rimtesni susirgimai – visa tai gali būti išspręsta šių procedūrų metu. Be to, atlikus keletą tokių seansų, galima tikėtis ir lengvesnio svorio kritimo, kadangi organizmas išsivalo nuo susikaupusių toksinų, pagreitėja medžiagų apykaita ir atsiranda daugiau energijos.

Ką mums gali pasiūlyti Negyvoji jūra?
Gali pasirodyti, jog Negyvosios jūros vandens ir purvo terapijos nėra lengvai pasiekiamos kiekvienam, norinčiam pagerinti savo sveikatą, kadangi ne visi turi galimybę nuvykti iki Izraelio ir pasimėgauti visais jūros teikiamais malonumais. Vis dėl to, Lietuvos sveikatingumo centrai siūlo puikias alternatyvas šiuo klausimu.

Ką mums gali pasiūlyti Negyvoji jūra?
Negyvosios jūros vanduo ir purvas yra atvežamas iš paties Izraelio, tad galėsite patirti visus jų teikiamus pojūčius neišvykę iš Lietuvos – panirus į vandenį užteks atsipalaiduoti ir visiškai pasitikėti profesionalais. Po tokios terapijos išvyksite pailsėję, atgavęs jėgas ir pasiruošę naujiems gyvenimo iššūkiams.
Manantiems, jog Negyvosios jūros privalumais galės pasimėgauti bet kada panorėję, reikėtų suskubti – šiuo metu jūra senka ir jeigu nebus imtasi atitinkamų veiksmų, ateityje ji gali išvis išnykti. Juk nenorėtumėte praleisti šanso atgaivinti savo organizmą tokiomis natūraliomis priemonėmis?

Tuomet pats laikas keliauti į viešbučio „Pušynas“ SPA centrą Druskininkuose ir viską išbandyti patiems.