Kepenų valymas su „ Liver Shield“ – papildai kepenims sportuojantiems

papildai_kepenims_liver_shield_kepenu_valymas

„Liver Shield“ iš „Burneika Sports“ yra maistas sportui, kuris nugali visus kitus panašius rinkoje esančius maisto papildus.

„Liver Shield“ yra unikalus tuo, kad tik šiame papilde esantys ingredientai gali padėti sumažinti kepenų enzimų kiekį ir apsaugoti nuo toksinų, kurie atsiranda dėl įvairių vaistų, tokių kaip per burną vartojami steroidai, vartojimo. Kadangi labai gerai suprantame, koks svarbus yra kepenų valymas, todėl nusprendėme įtraukti ypatingą polieno fosfolipidų matricą tam, kad būtų padidintas bioprieinamumas ir absorbcija, kuri susideda iš daugelio svarbių B grupės vitaminų, tokių kaip vitaminas B12 (metilokobalaminas). Dėl to „Liver Shield“ yra maisto papildas sportuojantiems, kuris veikia nedelsiant ir ne tik padeda treniruočių metu, bet ir garantuoja tinkamą energijos kiekį, taip pat skatina detoksikaciją.

Geriausius kepenų valymo rezultatus pasieksite, naudodami „Liver Shield“ iš „Burneika Sports“, kuris yra novatorius šioje srityje. Nelaukite, kol Jus aplankys kepenų skausmas ar kepenų ligų požymiai – iš anksto užkirskite tam kelią. Gerkite po vieną kapsulę du kartus per dieną su maistu. Kai esate veikiamas streso ar kai Jūsų organizme yra padidėjęs toksinų kiekis, galite vartoti po dvi kapsules du kartus į dieną. Dozę galima pakeisti pasikonsultavus su sveikatos priežiūros specialistu.