Testosterono didinimas ir raumenų auginimas su maisto papildu PCT MONSTER

Pažengę kultūristai žino paslaptį kaip išlaikyti savo sunkiai ciklo metu uždirbtus pasiekimus. Jie taip pat supranta, kokią didelę įtaką ciklo metu daro estrogenas ir prolaktinas bei šių medžiagų kiekių sureguliavimas, nes šie hormonai yra jėgos, raumenų ir liesos kūno masės priešai.

„Burneika Sports“ didžiuojasi galėdama išleisti patį galingiausią testosterono stimuliatorių ir „Post Cylce Therapy“ maisto papildą sportui, kuris susitvarko su visais trim idealaus PCT produkto aspektais. „PCT Monster“ susideda iš trijų stiprių, patvirtintų ir galingų sudedamųjų dalių, skirtų testosterono didinimui bei estrogeno bei prolaktino kiekių mažinimui.

ATD (1,4,6-Androstatrin-3,17- dionas) yra galingas estrogenų blokatorius, kurio dėka testosteronas organizme pakyla iki 300%. Šio maisto papildo dėka padidėja jėga, po treniruotės greičiau atsigauna raumenys, be to – lytinė funkcija taip pat pagerėja. Taip pat į sporto papildo sudėtį įtraukėme „Argenex-D^(TM)“, kurį sudaro D-aspartano rūgštis ir unikalus argininas. Šių amino rūgščių dėka padidėja azoto rūgšties kiekis, starogenezė (testosterono didinimas kūne), pagerėja dėmesio sutelkimas.

„PCT Monster“ yra vienintelis rinkoje maistas sportui, kuris yra pakankamai veiksmingas, kad padėtų atsigauti po ciklo ir išliktų kaip veiklos stipriklis, kuris gali būti naudojamas bet kuriuo kitu metu, kad išlaikytų hormonus optimizuotus net ir ciklo laikotarpiu. „PCT Monster“ yra vienintelis produktas, kurio gali reikėti, jei Jums rūpi liesos raumenų masės auginimas ir didinimas bei hormonų optimizavimas.