Kaip sudominti vaikus šeimos fotosesija?

Nutarus atlikti šeimyninę fotosesiją, viskas suorganizuojama: parenkama tinkama vieta, tinkamo oro diena pasitarus su fotografu. Tačiau, jei orą dar galima bent šiek tiek numatyti, mažosios atžalos gali būti labai užsispyrusios ir kietakaktės, mat dažnai vaikai nemėgsta fotografuotis, nes jiems tampa nuobodu. Vaikai – bene svarbiausi šeimos fotosesijos dalyviai, todėl jų vaidmuo itin svarbus. Tad, kaip juos tinkamai paruošti, kad visi liktų patenkinti?

Visų pirma, itin svarbu vaikų apranga. Žinoma, mamos nori papuošti savo atžalas, tačiau visgi drabužiai turėtų būti patogūs, nes gera nuotaika gali greit subjurti ir vaikai taps irzlūs. Net jei lauke šviečia saulė ir yra šilta, verta pagalvoti apie skėtį, lietpaltį ar šiltesnį apdarą netikėtai pasikeitus orui. Galbūt naujas drabužis ar linksma detalė, kaip, pvz., ryški peteliškė galėtų praskaidrinti mažojo nuotaiką. Visgi, drabužiai turėtų netrukdyti judėti ir jaustis laisvai – juk nieks nemėgsta būti varžomi.

Svarbiausia vaikams – veikla. Reikėtų nusiteikti, kad griežtai suplanuotų nuotraukų gali ir nebūti, tačiau dažnai natūralios, reportažinės fotografijos pradžiugina ir nustebina labiau nei pozuojamos. Verta pagalvoti, kuo vaikai užsiimtų ir tuo pačiu užpildytų šeimos nuotraukas. Tai gali būti muilo burbulai, knygos, aitvarai, kreidelės. Galima gauti nemažai linksmų nuotraukų leidus vaikams šėlti, o dar geriau – šelti kartu. Bėgike, šokinėkite, šokite kartu su mažaisiais ir tiek gera nuotaika, tiek nusisekusi fotosesija garantuota.

Apdovanojimo technika taip pat yra itin veiksminga. Kuomet vaikai turi, ko laukti, mato šiokį tokį tikslą, laukimas juos paveikia teigiamai. Apdovanojimas nebūtinai turėtų būti dovana ar kažkas materialaus. Galima mažiesiems pažadėti, kad jie galės šokti į jūrą su visais rūbais, įsikarti į medį ar pasitaškyti balose kai šeimos fotosesija bus baigta. Negana to, tai gali būti ir geriausi fotosesijos kadrai!

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top